BIODROGA MD CLEAR+

Produktová řada Clear + cíleně řeší různé obrazy nečistého a problematického typu pleti v jakémkoliv věku. Zajistí pokožce hloubkové čištění, které nenaruší její přirozený kožní plášť. Zabývá se klasickým projevem mastné a smíšené pokožky, ale i problematickou pletí s tvorbou přesušených a olupujících se lokalit. Nabízí také ošetřující anti-age péči pro zralou pleť, u které dlouhodobě přetrvávají projevy zanícení a mastného lesknoucího se reliéfu. Jednotlivé produkty urychlují hojení zánětlivých procesů, matují, regulují tvorbu kožního mazu zjemňují rozšířené póry. Linie produktů Clear+ nabízí problematické pleti šetrnou, zklidňující a komplexní péči. Základem receptury Clear+ produktů je kyselina sylicylová patřící k takzvaným BHA-kyselinám. Je tedy rozpustná v tucích a je schopna rychle proniknout přímo do mazových žláz. Snižuje nadměrnou produkci kožního mazu, řeší zánětlivé procesy a redukuje vznik černých teček, vřídků, pupínků, ucpaných pórů a nečistot.

Produktová řada Clear+ zprostředkuje zdravý, čistý obraz pleti s vyhlazeným povrchem.

BB Balzám pro problematickou, nečistou pleť s faktorem 15 75 ml

BB Blemish Balm SPF 15


md_clear+_75ml_bb_blemish_balm_01_sand_spf_15_impure_skin_tube_i131228_08_300dpi.jpg

BB balzám s obsahem hydratačních složek je každodenní korekcí a péčí pro nečistou, problematickou pleť v jakémkoliv věku a ročním období. Poskytuje pleti antioxidační ochranu, hydrataci a antibakteriální efekt. Světloodrážející pigmenty retušují dokonale drobné nedostatky pleti jako jsou pupínky nebo začervenání. Také již viditelné vrásky nebo skvrny jsou na pleti méně zřejmé. BB balzám ochrání pokožku před volnými radikály a UV zářením. Zmatňuje její povrch a reguluje tvorbu kožního mazu. Je adekvátní náhradou za běžný denní make-up a zcela sjednotí barevný tón pokožky. BB Blemish Balm je ve dvou velmi příjemných barevných odstínech: Sand (sametově pískový odstín) a Honey (jemně medový odstín)


vitamine_en.png mit_hyualuron_en.png anti-oxidantien_en.png dermatologisch_en.png m_lichtschutz_en.png

Pročišťující vlízová maska 5 x 16 ml

Clarifying Sheet Mask for impure skin


45446_bd_md_clear+_sheet_mask_300dpi.jpg

Je naplněna antibakteriálními, protizánětlivými a anti-age  složkami, které dokáží v relativně krátké době eliminovat nežádoucí projevy nečisté, problematické pleti, v podobě zánětů, pupínků, černých teček, rozšířených pórů, lesknoucích se lokalit, zarudnutí, podráždění a také bolesti v oblasti zduřelých zánětlivých procesů. Současně posílí přirozené ozdravné procesy pokožky a zvýší její vlastní odolnost i obranyschopnost.

Působí okamžitým léčivým účinkem, přispívá k oživení a projasnění pleti a navrací pokožce zdravý, vitální vzhled.


o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png dermatologisch_en.png ohne_silikon_en.png

Čistící fluid 190 ml

(Cleansing Fluid)

Koupit on-line
43616_bd_md_beh_etikett_clear+_cleansing_fluid_200ml_i131134_02_300dpi.jpg

Čistící produkt jemné konzistence je určený pro problematickou nečistou pleť v jakémkoliv věku. Okamžitě zbaví pokožku ulpívajících nečistot, reguluje tvorbu kožního mazu a zabraňuje působení škodlivých bakterií. Obsažený allantoin zklidňuje projevy přecitlivělosti a aktivuje regeneraci buněk. Fluid ihned po nanesení odstraňuje lesk z povrchu pleti a dlouhodobě matuje. Při pravidelném používání eliminuje zánětlivé procesy a redukuje ucpávání pórů. Podpoří zcela zdravou strukturu pokožky a navýší příjem účinných látek do jejích hlubších vrstev.


o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png dermatologisch_en.png o-farbstoffe_en.png

Čistící voda 190 ml

( Cleansing Lotion )

Koupit on-line
43617_bd_md_beh_etikett_clear+_clarifying_lotion_200ml_i131136_02_300dpi.jpg

Tonizační a antibakteriální produkt s obsahem pudrové složky je určen pro problematický nečistý typ pleti v jakémkoliv věku. Dokonale dočistí pokožku, absorbuje lesk z jejího povrchu a působí efektem savého papíru. Účinná složka allantoin zklidňuje lehká podráždění a podpoří regeneraci buněk. Obsažený hamamelis destilát, získaný z kůry a listů stromu hamamelis, působí adstringentně, dostatečně váže vlhkost a posiluje pleti vlastní odolnost. Antibakteriální voda účinně přechází vzniku zánětů na pokožce a stávající záněty i nečistoty výrazně zmírňuje. Zjemní reliéf pleti a navýší vstřebání aktivních látek z dalších aplikovaných produktů.


o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png dermatologisch_en.png o-farbstoffe_en.png

Sebum Balancing sérum 30 ml

( Sebum Balancing Serum )

Koupit on-line
43630_bd_md_clear+_eti_sebum_balancing_serum_30ml_i131132_05_300dpi.jpg

Vysoce koncentrované sérum s balancujícím efektem podporuje správnou tvorbu kožního mazu, redukuje lesklý povrch na pokožce a výrazně matuje. Hojí zánětlivé procesy a posiluje přirozenou regeneraci pleti. Obsažená složka Piroctone Olamine působí proti množení škodlivých bakterií, které jsou příčinou zánětů pokožky. Přírodní extrakty z kontryhelu, měsíčku lékařského a kůry magnólie zklidňují podráždění pleti a mají antimikrobiální efekt. Sebum Balancing sérum podpoří zdravý, čistý obraz pleti.


o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png o_duft_en.png dermatologisch_en.png o-farbstoffe_en.png

24-hodinový krém pro nečistou, problematickou mastnou pleť 75 ml

( 24h Care for impure, oily skin )

Koupit on-line
md_clear+_75ml_eti_24h_care_impure_oily_skin_tube_i131229_02_300dpi.jpg

Lehký krém-gel plně odpovídá potřebám problematického typu pleti s neustále se mastícím povrchem. Ihned se vstřebá do pokožky a nezanechá nežádoucí lesklý film. Urychluje hojení zánětlivých procesů, zklidňuje podráždění i začervenání a výrazně matuje. Obsažená přírodní složka Bioecolia má vysoké antibakteriální účinky a podporuje zdravou flóru pleti. Součástí receptury 24-hodinového krému je kyselina hyaluronová, která podporuje správný koloběh vody v pokožce a zahlazuje naznačené linie a vrásky. 24-hodinový krém naprosto vyrovná obraz problematického mastného typu pleti.


o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png mit_hyualuron_en.png dermatologisch_en.png o-farbstoffe_en.png

24-hodinový krém pro nečistou, problematickou smíšenou pleť 75 ml

( 24h Care for impure combination skin )

Koupit on-line
md_clear+_75ml_eti_24h_care_impure_mixed_skin_tube_i131225_02_300dpi.jpg

Lehký krém-gel splňuje vysoké nároky smíšeného typu pleti. Matuje mastná místa v T-zóně a dodává zvláčnění  suchým periferním partiím. Působí proti šíření škodlivých bakterií, podporuje správnou keratinizaci pokožky a eliminuje ucpávání pórů. Zklidňující složka D-panthenol předchází vzniku zánětlivých procesů a zmírňuje podráždění i přecitlivělost pleti. Obsah kyseliny hyaluronové, která se přirozeně vyskytuje v pokožce, dostatečně váže hydrataci, zabraňuje vzniku přesušení a zcela vyhlazuje strukturu pokožky. 24-hodinový krém dodá problematickému smíšenému typu pleti důležitou rovnováhu.


o-farbstoffe_en.png o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png mit_hyualuron_en.png dermatologisch_en.png mit_dms_en.png

24-hodinový krém pro nečistou, problematickou suchou pleť 75 ml

( 24h Care for impure, dry skin )

Koupit on-line
md_clear+_75ml_eti_24h_care_impure_dry_skin_tube_i131224_02_300dpi.jpg

Příjemný, vláčný krém je určen pro přesušenou pokožku stabilně trpící na zánětlivé procesy a nečistý obraz. Výrazně posiluje její ochrannou bariéru, zabraňuje vzniku suchých olupujících se lokalit a a zároveň i usazování nečistot, tvorbě zánětů a ucpávání pórů. Přírodní kombinace vitamínu E, světlice barvířské a jojobového oleje poskytuje pleti důležitou hydrataci a podpoří novou tvorbu kožních buněk. Hodnotný 24-hodinový krém vykazuje vysokou snášenlivost a zmírňuje přecitlivělost pokožky.


o-farbstoffe_en.png o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png dermatologisch_en.png mit_dms_en.png

Anti-Aging krém pro nečistou, problematickou pleť 75 ml

( Anti-Aging Care for impure skin )

Koupit on-line
md_clear+_75ml_eti_anti-aging_care_impure_skin_tube_i131223_03_300dpi.jpg

24-hodinový krém vyvinutý pro problematický typ pleti ve zralém věku, který je ovlivněný kolísáním hormonální hladiny. Zajistí zralé pokožce s přetrvávajícími projevy zánětlivých procesů a mastnícím se reliéfem potřebnou komplexní péči. Zmírňuje projevy přecitlivělosti, blokuje vznik zánětů a současně působí proti vzniku extrémního přesušení. Obsažená přírodní složka Bioecolia má vysoké antibakteriální účinky a podporuje zdravou flóru pokožky. Kombinace vitamínu E a zapouzdřeného vitamínu A zpomaluje procesy stárnutí, aktivuje i udržuje přirozený chod jednotlivých funkcí pokožky. Anti-aging krém zajistí pleti intenzivní hydrataci a dlouhodobý mladistvý vzhled bez hlubokých vrásek a nečistot.


dermatologisch_en.png mit_dms_en.png

Bahenní maska 75 ml

( Mud Mask for impure skin )


43626_bd_md_clear+_75ml_eti_mud_mask_impure_skin_tube_i131226_02_300dpi.jpg

Vysoce pročišťující maska je určena pro smíšenou a mastnou pokožku se záněty a lesknoucím se povrchem. Reguluje tvorbu kožního mazu, urychluje hojení zánětů a zmatňuje reliéf pleti. Obsažený extrakt z kůry magnólie a účinná látka SebosoftTM působí proti množení škodlivých bakterií a podpoří přirozenou rovnováhu jenotlivých funkcí pleti. Bahenní maska pokožku hydratuje, zklidňuje projevy přecitlivělosti a podporuje správnou výměnu kyslíku mezi buňkami.


o-emulgator_en.png o_duft_en.png dermatologisch_en.png o-farbstoffe_en.png

Čistící maska 75 ml

( Clarifying Mask for impure skin )

Koupit on-line
43624_bd_md_clear+_75ml_eti_clarifying_mask_impure_skin_tube_i131227_02_300dpi.jpg

Pročišťující a zklidňující maska je vhodná pro všechny typy pleti s tvorbou zánětů, ucpaných pórů a pupínků.  Složka BioEcolia® podporuje přirozenou flóru pokožky a zamezuje množení škodlivých bakterií. Obsažený Oil Reducer funguje efektem savého papíru a odstraňuje lesk z povrchu pleti. Rostlinné oleje z jojoby a oliv, nejjemnější kvality, posílí hydrataci a působí regeneračně. Vysoký ozdravující účinek masky se rozvíjí již během doby jejího působení na pleti.


ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png dermatologisch_en.png o_tierrinhalt_en.png

Protizánětlivý krém 15 ml

( Anti-Blemish Creme Day )

Koupit on-line
xxxxx_bd_md_clear+_tube_pickelcreme_15ml_i131137_05_300dpi.jpg

Lokální protizánětlivý preparát s antibakteriálním účinkem je určen přímo k aplikaci na zánětlivé procesy, pupínky a rozšířené póry. Urychlí hojení a působí proti množení škodlivých bakterií. Absorbuje přebyteční kožní maz a zklidní podráždění i zarudnutí pleti. Jeho přirozený béžový odstín splyne s pokožkou a Protizánětlivý koncentrát je tak možné aplikovat pod make-up či kdykoliv běhěm dne na vyčištěná místa na pleti.


o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png o_duft_en.png dermatologisch_en.png o-farbstoffe_en.png