zarijove-slevy.jpg

ČISTÍCÍ LINIE

Intenzivní a hluboké vyčištění pleti zajistí do nejmenšího detailu propracovaný koncept čistící linie, který je schopen poskytnout i ošetřující péči. Nejnovější klinické testy opět potvrdily vysokou důležitost procesu čištění pokožky jako neoddělitelnou součást k získání zdravé pleti. Zachování jednotlivých kroků čistícího rituálu je nezbytné pro dokonalou přípravu pokožky na aplikaci koncentrovaných produktů BIODROGA MD. Tuto mimořádnou čistící linii uvítá obzvláště pleť, která je vysoce zatížená stresem i únavou a může vykazovat extrémní vypětí i vyčerpání. BIODROGA MD připravila sérii speciálních a vysoce účinných čistících produktů pod názvem CLEANSING.

Hydratační čistící mléko 190 ml

( Moisturizing Cleansing Milk )

Koupit on-line
45261_bd_md_cleansing_velvet_cleansingmilk_300dpi.jpg

Hydratační čistící mléko, s přírodním aroma, představuje nejdůležitější první krok v péči o každý typ pleti. Odstraní make-up, ulpívající nečistoty i výměšky pokožky. Má vysoký protizánětlivý, antibakteriální i antioxidační účinek. Součástí jeho receptury je účinná látka Aloe Vera, která intenzivně pokožku zásobuje hydratací a zabrání nadměrné ztrátě vody z pleti. Obsažené rostlinné oleje ze sóji a slunečnice viditelně zjemní a vyhladí strukturu pokožky. Moisturizing Cleansing Milk tonizuje pleť a ideálně kombinuje čištění a ošetřující péči v jednom produktu.


+62%

testováno

o-farbstoffe_en.png o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png dermatologisch_en.png

Osvěžující pleťová voda 200 ml

( Refreshing Skin Lotion )

Koupit on-line
18cleansing_refreshing_skin_lotion_deutsch.jpg

Osvěžující pleťová voda představuje druhý krok každodenního čistícího rituálu a je vhodná pro všechny typy pleti. Odstraňuje přebytky Hydratačního čistícího mléka a dokonale dočistí pleť. Okamžitě zmírní lehká podráždění, dodá potřebnou ochranu a snadno zajistí optimální snášenlivost. Obsahuje účinnou látku Aloe Vera, která nejen zvyšuje úroveň hydratace, ale zároveň ji dlouhodobě v pleti uchová. Extrakt z granátového jablka podpoří vyhlazený reliéf pokožky a zabrání jejímu extrémnímu přesušení. Refreshing Skin Lotion dodá pleti čistý, projasněný a svěží vzhled.


o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o_parfum_en.png dermatologisch_en.png o-farbstoffe_en.png

Zjemňující peeling 30 ml

( Skin Refining Peeling )

Koupit on-line
cleansing_peeling_deutsch.jpg

Zjemňující kosmeticko-chemický, pleťový peeling zaručuje pokožce nejvyšší dermatologicky podloženou snášenlivost a čistí pokožku hluboko do pórů. jeho základwm jsou ovocné extrakty z ananasu, hroznového vína a mučenky.Tyto extrakty obsahují přirozené AHA (alpha hydroxy) kyseliny. V textuře produktu nejsou žádné peelingové, brusné částečky. Peeling výrazně zjemní strukturu a obnoví povrch pokožky. Redukuje tvorbu kožního mazu, zahladí linie i vrásky a zabrání přesušení pleti. Zvýší schopnost pokožky přijímat další aplikované produkty.


o-farbstoffe_en.png o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o-emulgator_en.png o_parfum_en.png dermatologisch_en.png saeuren_en.png

Vypínající čistící gel 75 ml

( Radiance Boost Gel )

Koupit on-line
beh_cleansing_tube_radiance_boost_gel_300dpi.jpg

Sametový, mechanický peeling se zaoblenými masážními perlami je vhodný pro každý typ pleti včetně pokožky citlivější. Čistí pokožku obzvláště šetrně bez jejího narušení, zjemní strukturu pleti a redukuje linie a vrásky. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která optimalizuje úroveň hydratace a zabrání vzniku přesušení na povrchu pokožky. Součástí receptury je vitamín E zpomalující procesy stárnutí a podporující správnou, zcela přirozenou obnovu buněk pokožky. Radiance Boost Gel chrání před volnými radikály, zajistí pleti vitalitu a naprosto čistý, sjednocený vzhled.


o-farbstoffe_en.png o_tierrinhalt_en.png ohne_silikon_en.png o-pegs_en.png o-parabene_en.png o_mineraloele_en.png o_parfum_en.png mit_hyualuron_en.png dermatologisch_en.png vitamine_en.png

Jemně abrazivní, enzymatický peeling 60 ml

( Soft Abrasion Enzyme Peeling Powder )


43606_soft_abrasion_enzyme_peeling_powder.jpg

Speciální peeling řeší různé nedostatky pokožky a je vhodný pro každý typ pleti bez ohledu na věk. Obzvláště je efektivní pro pleť s rozšířenými kapilárami, pro pokožku vykazující předčasné stárnutí neodpovídající věku nebo pro problematickou pleť s tvorbou zánětů a komedonů. Obsažený enzym papain a mikrokrystalické kuličky celulózy čistí pokožku do hloubky a zabraňují jejímu přesušení.Extrakt z akácie přispívá ke správné obnově buněk pleti. Soft Abrasion Enzyme Peeling Powder koriguje vzhled vrásek, jemných jizev i pigmentových skvrn a zajistí zdravý bezchybný vzhled.


dermatologisch_en.png enzyme_en.png